052-366-6316 073-2130268
בית מדיה

מדיה

כאן תוכלו למצוא כתבות בנושא טיפולי שיניים ממומחים בתחום, טיפים על טיפול נכון ומניעה, מכתבי ממליצים ושאלות נפוצות בתחום השיניים

 • טיפים לשמירה על הפה

  טיפים לשמירה על הפה

  18 דצמבר 2017, קריאה

  המקור לבעיות השיניים נובע מהיגיינה לא נכונה, הזנחה, גורמי תורשה, תפריט עשיר בסוכר ועוד. הבשורה הטובה היא שאפשר לשפר את מצב השיניים ולצמצם את הטיפולים היקרים בעזרת תחזוקה נכונה לשמירה על בריאות הפה. רופאי השיניים מפצירים בפני המטופלים להקפיד על צחצוח שיניים תכוף, לעשות שימוש בחוט דנטלי ומי פה ובעיקר, להגיע לביקורת רפואית אחת לחצי שנה ולבצע במהלכה טיפול ניקוי אבנית על ידי שיננית.

 • כך מלבינים היום שיניים

  כך מלבינים היום שיניים

  19 דצמבר 2017, קריאה

  הרצון של כל אדם הוא לשיניים אסתטיות ככל האפשר. אחד הפרמטרים שמגדירים שיניים ככאלה, מיותר אולי לציין, הוא הצבע שלהן, כאשר הנחת המוצא אחת היא: שיניים לבנות הן בריאות, מרשימות ונאות יותר לעין. הבעיה היא שקשה מאד לשמור על הגוון הטבעי של השיניים, שרגישות מאד למחלות, למאכלים מזיקים ולצחצוח לא נכון. החדשות הטובות הן שיש בנמצא פתרון, וקוראים לו הלבנת שיניים. לפניכם כל השיטות המרכזיות כיום לביצוע הלבנת שיניים, כולל דגשים חשובים לגבי כל אחת מהן.

 • שמירה יומיומית על השיניים

  שמירה יומיומית על השיניים

  19 דצמבר 2017, קריאה

  אין אדם שנהנה לבקר במרפאות השיניים. בין אם המדובר הוא בטיפולים "פשוטים" דוגמת סתימות או בהליכים מורכבים דוגמת עקירות או השתלות שיניים, ברור שמדובר בטיפולים הכרוכים באי נעימות, בכאבים אפשריים ובלא מעט הוצאות כספיות. אין צל של ספק כי רק שמירה יומיומית נאותה על השיניים תצליח למנוע מצבים מהסוג הזה ולהביא לכך שהשיניים יישמרו להן היטב שנים על גבי שנים. אבל איך בדיוק עושים את זה?

 • טיפים לשמירה על בריאות השיניים אצל הילד

  טיפים לשמירה על בריאות השיניים אצל הילד

  19 דצמבר 2017, קריאה

  השיניים הללו… אנחנו מתחילים איתן אבל לעולם לא מסיימים איתם. עלויות הטיפול בשיניים לבד מהסבל ואי הנעימות בלשון המעטה שאנו עוברים בדרך ובמהלך אותם טיפולים ניתנים למניעה בעיקר בגילאים הצעירים. הורים רבים סבורים כי מאחר ששיני החלב של הילד הן זמניות, הצורך בשמירה על בריאות הפה של הילד אינה דורשת התייחסות ממשית, הנחה שגויה מיסודה משתי סיבות עיקריות:

  הסיבה הראשונה – הפגיעה בחניכיים ובבסיס הלסת, חלל הפה וכמובן הכנה לקראת השיניים הקבועות.
  הסיבה השנייה – המודעות וההרגלים הבריאותיים החשובים אותם אנו מקנים לילדנו. שהרי, הרגלים נכונים ישרתו את הילד גם בעתיד כאשר יהיה ברשות עצמו לפחות בכל הקשור לנושא ההיגיינה. כיצד אם כך, מפתחים הרגלי היגיינת פה בריאים כבר מהגילאים הצעירים?

 • לסובלים מחרדה דנטלית- 4 טיפים שיעזרו לכם לעבור טיפול שיניים

  לסובלים מחרדה דנטלית- 4 טיפים שיעזרו לכם לעבור טיפול שיניים

  19 דצמבר 2017, קריאה

  תשאלו אנשים ממה הם הכי מפחדים ותקבלו תשובות מגוונות. הן ינועו בין נחשים או חרקים אחרים, גבהים או קפיצות, אסונות טבע כמו רעידות אדמה ועוד. ברשימת הפחדים היומיומיים של לא מעט אנשים תופיע גם פעולה אחת שגרתית אך מפחידה – ללכת לטיפול אצל רופא השיניים. אם אתם קוראים את הפסקה הזו ומזדהים, כנראה שגם אתם שייכים לנתח הנרחב באוכלוסייה הסובל ממה שמכונה חרדה דנטלית. אם אתם סובלים ממנה, נותנים לה לנהל לכם את החיים ואפילו מזניחים את השיניים שלכם בעקבותיה – הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להתגבר.

 • למה עדיף לעשות יישור שיניים בגיל צעיר

  למה עדיף לעשות יישור שיניים בגיל צעיר

  19 דצמבר 2017, קריאה

  הורים רבים לילדים קטנים כבר בגילאים צעירים לוקחים את ילדיהם לבדיקה שגרתית אצל אורתודנט, על מנת שיבדוק היטב את גדילת השיניים שלהם בכדי לקבוע אם יש צורך בעתיד בגשר. לרוב, מומלץ בכר בגיל – 8-10 לקחת את הילדים לבדיקה זאת, על מנת לבחון את הנושא.

שאלות? צרו קשר